Свої корені боді масаж бере з далекого сходу эротический массаж мужчин, а саме з Стародавнього Китаю та Індії. Першопричиною виникнення даного виду масажу було те, що тіло і душа пов’язані між собою особливою ниткою. У той час вірили, що повноцінне і своєчасне дослідження всього людського організму, методом пропрасовування і натискання на зони, дозволить позбутися від усіх хвороб, отримати задоволення і досягти повної нірвани. Вважалося, що дотиками, можна відкрити душу, вилікувати душевні рани, позбутися стресів, налагодити кровообіг, повернути “життєву силу” і відновити чоловіче здоров’я.

Трохи пізніше в Японії дівчат почали навчати з самого раннього дитинства мистецтву масажу. Вважалося, що жінка, здатна доставити чоловікові задоволення одними лише дотиками, стане гарною дружиною. Через деякий час з’явилися спеціальні школи, де навчали гейш мистецтву любові, пристрасті і ніжності. Серед дисциплін були і уроки боді масажу. Саме там дівчина поступово пізнає всі секрети еротичного масажу. Еротичне боді масаж дійшов і до наших часів. Тепер це мистецтво піднялося на новий, більш інтимний рівень.

Еротичний масаж, спрямований на задоволення бажань партнера, причому, задоволення від самого процесу отримують обидва з партнерів. Один, отримуючи немислиму кількість позитивної енергетики, другий, від неймовірної близькості і еротичного напруги в повітрі. Під час еротичного масажу Вам ні хто і ні що не повинно заважати. Спільне прийняття душу або ванни допоможе розслабитися і ближче пізнати один одного. Масажистки, спеціально навчені мистецтву, здатні здійснювати неймовірне з чоловічим тілом. Після сеансу чоловік забуває про всі проблеми, переосмислює стан речей і по справжньому радіє життю. Якісний боді масаж розігріває м’язи, покращує кровообіг, тим самим збільшуючи чутливість тіла чоловіка. Регулярний масаж дозволяє вирішити проблеми з потенцією, адже кров приливає до всіх органів тіла без винятку.

Радушне і тепле звернення дозволяють розслабитися і повністю довіритися партнеру. Ароматичні масла дозволять не створювати ефекту тертя під час масажу. Дотики будуть ніжними, легкими. Крім того, шкіра від ароматичних масел стає оксамитовою і м’якою. Еротичний боді масаж прийнято робити не тільки руками, але і іншими частинами тіла – грудьми, животом, губами, ногами – це залежить від фантази масажистки, головне, що б було все красиво, плавно і еротично.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here