Сучасна квартира – це простір, який має бути естетичним, функціональним, комфортним і, по можливості, мати достатньо місця для кожного члена сім’ї. Правильно спланована квартира, нехай навіть найменша, буде відповідати всім цим вимогам, тільки за умови, що плануванням дизайну Вашого інтер’єру буде займатися професіонал.

Плануючи ремонт, ми завжди хочемо отримати гарний дизайн проект квартири, але не на шкоду простору і зручності. Як же домогтися того, щоб естетика логічно вписалася в грамотно-сплановане простір? В першу чергу, подбайте про кожен живе в квартирі і його особистому просторі, якщо це не окрема кімната, то, хоча б, окрема зона (якщо, звичайно Ви не живете самі, в такому випадку у Вас абсолютно розв’язані руки). Дизайн офиса можна знайти на сайті https://e-d-s.com.ua.

Коли виникає бажання або зобов’язують обставини переробити квартиру, не забувайте прислухатися до себе, до власного почуттю стилю. Виберете Ви один з класичних напрямків стилю, стиль з етнічним характером або сучасний напрям, стиль інтер’єру повинен бути відображенням Вас самих, Ваших смаків і уподобань. Інтер’єр і дизайн квартири можна створити в єдиному стилі, об’єднавши всі житлові зони єдиної концепцією.
Гарний дизайн квартир багато хто пов’язує саме з поняттями класичний стиль. На жаль, не в кожній квартирі можна застосувати цю ідею. Чисті класичні стилі, такі як античний, готика, бароко, рококо або ампір вимагають високих стель, солідної квадратури і значних фінансових вкладень. Розкішні класичні напрямки не терплять штучних матеріалів, меблі тільки з натурального дерева (бажано цінних порід), дорогі тканини (штори, покривала, різні драпірування), вишукані елементи інтер’єру (фарфор, інкрустація на предметах меблів, антикваріат). Якщо Ви любите експерименти і відкриті для нових ідей і віянь, то сучасні стилі інтер’єру припадуть Вам до душі: арт-деко, поп-арт, мінімалізм, кітч, неокласика, хай-тек. Тут все на контрасті: яскравий і зухвалий поп-арт, однотонний і стриманий мінімалізм, строгий і лаконічний хай-тек і насичений фактурами і фарбами кітч. Автентичні стилі інтер’єру часто вибирають натхненні окремої культурою особистості. В інтер’єрі етнічного стилі присутні предмети, тони, меблювання, властива тій чи іншій культурі. Серед найпопулярніших: африканський стиль, японський, китайський, французький (прованс), скандинавський і інші. З іншого боку, не обов’язково строго дотримуватися єдину концепцію обраного стилю – комбінуйте їх, поєднуйте різні напрямки!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here