Останнім часом доставка різноманітних збірних вантажів з Китаю розвивається дуже бурхливо. Тому виникла потреба в консолідації. Консолідація вантажів на увазі збір, а також зберігання вантажу на складах фірм, які є перевізниками https://smartcargo.com.ua/mezhdunarodnye-perevozki/. Зовсім невигідно здійснювати автоперевезення маленьких вантажів в Україну з економічної сторони. Ті компанії, які займаються міжнародними перевезеннями вантажів, надають окремі складські приміщення, необхідні для зберігання вантажу до того часу, поки завантажена машина повністю не сформується. Компанія Smart Cargo надає склади, необхідні для консолідації збірних вантажів. Вони обладнані технікою для зберігання, маркування, вантажно-розвантажувальних робіт. Умови в таких приміщеннях відповідають загальноприйнятим стандартам.

Консолідація передбачає об’єднання, а також накопичення вантажів і короткочасне їх зберігання. Накопичуються вантажі різних габаритів і видів. Збір вантажів в цій компанії налагоджений на гідному рівні. Тому фахівці своєї справи скомпонуют товар так, щоб можна було його максимально убезпечити від можливих пошкоджень, а також упакують додатково, якщо буде така необхідність. Можете не турбуватися, оскільки складські приміщення охороняються цілодобово. Не сумнівайтеся в збереження товарів. Процес консолідації починається з приймання партій товарів. При цьому, враховується вага і обсяг вантажу, звіряється кількість. Після чого настає етап тимчасового зберігання та відправка збірних вантажів.

Ви турбуєтеся, наскільки ж консолідація вантажів подовжує терміни відправки таких товарів? Ця компанія якраз і відрізняється стабільним потоком вантажів, що дозволяє відправляти такі контейнери щотижня. Якщо у Вас виникає потреба, можна зберігати свій товар на складі довгий час.

Консолідація вантажів дійсно має багато переваг, так, як відправляти на половину порожній контейнер з Китаю дуже дорого. Коли вантажі об’єднуються, обидві сторони залишаються у виграші. Сам споживач економить гроші, оплачуючи доставку всього лише свого товару. Також спрощується і процес оформлення документів на весь вантаж. Логістика в такому випадку полегшується. Тому консолідація вантажів на складах, організацією якої займається компанія Smart Cargo, вигідна і зручна за вартістю доставки і по її термінів.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here