07.05.2015 року організатори дитячого творчого конкурсу малюнка «Віра. Надія. Любов. »Оголосили про продовження прийому робіт до 20 травня. Рішення прийняли, виходячи з того, що юні учасники проявили в цьому році неймовірну активність. Також було отримано багато листів, з проханням продовжити термін прийому малюнків. Засновники конкурсу – Ігор Миколайович Янковський, засновник Благодійного фонду «Ініціатива заради майбутнього» і Євген Карась, керівник «Карась Галерея», не змогли відмовити учасникам.

Нагадаємо, що в березні 2015 року в «Карась Галерея» відбулася прес-конференція, на якій було оголошено старт творчого конкурсу, спрямованого на відкриття та підтримання талановитих дітей. Це викликало великий інтерес у юних українських художників. З огляду на побажання хлопців і їх вчителів, арт-експерт і художній куратор Конкурсу 2015 року – Євген Карась разом з меценатом Ігорем Янковським, продовжили терміни прийому робіт на 10 днів.

Всього журі відбере 9 кращих робіт в трьох різних вікових категоріях. Імена переможців стануть відомі 6 червня 2015 року на церемонії вручення нагород фіналістам.

На прес-конференції в березні, коли було покладено початок III Всеукраїнського конкурсу, Янковский Игорь Николаевич дав коментар: «Підбиваючи підсумки двох минулих конкурсів, ми побачили, що українські діти мають невичерпну творчу енергію, яку необхідно розвивати і показувати всьому світу. Ми рухаємося вперед, намагаємося весь час розширювати нашу аудиторію, доклавши певних зусиль для пошуку нових і нових талантів, щоб допомогти їм у творчій самореалізації. Наша команда вірить, що такий цікавий Конкурс дарує хлопцям віру в світле майбутнє України. Тому ми і назвали його «Віра. Надія. Любов. », В знак того, про що сьогодні думає кожен житель нашої країни».

Брати участь в Конкурсі може абсолютно будь-яка дитина України віком від 6 до 17 років. Малюнок повинен бути виконаний на форматі аркуша А3. До розгляду приймаються роботи, виконані в будь-який художній техніці.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here