Багато серйозні бізнесмени та аналітики уникають покупок криптовалюта, вказуючи на те, що всі вони – звичайний роздутий міхур, який ось-ось лопне, а всі навколо пошкодують, що вклали в цю справу гроші. Зрозуміло, що такими заявами вони нервують тих, хто вже закупив біткоіни, а нерішучих людей, які, може, тільки збираються прикупити собі трішечки або почати Майні, змушують відмовитися від затії. Проте час йде, а «бульбашка» все не лопається і дорожчає. Хто ж може допомогти, вчасно попередивши нас про небезпеку обвалення курсу біткоіни? Звичайно ж ІІ! Сервіс Bitcoin Bubble Burst обіцяє попередити всіх про те, що скоро все завалиться.

Творці сервісу теж бояться обвалу біткоіни, тому і вирішили створити нейросеть, постійно аналізує кріптовалютние новини, що дозволить заощадити людині час на читання купи не дуже корисної інформації. В один прекрасний день нейросеть просто скаже користувачеві «ПРОДАВАЙ !!!», заздалегідь попередивши про те, що міхур лопається.

Проблема полягає в тому, що вона попередить відразу і всіх. А ось тут-то виникає питання: чи не станеться біткоіни-апокаліпсис після повідомлення нейромережі? Поки все виглядає так, що розробники, самі того не бажаючи, можуть додати масла в вогонь обвалюються «біткоіни-піраміди».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here