Проблеми Ілона Маска, пов’язані з акумуляторами, нікуди не поділися. Більш того, тепер його ще вважають винним в дефіциті пальчикових батарейок, який зараз спостерігається в Південній Кореї і Японії. Неназване джерело корейської газети Etnews звинуватив компанію Tesla в тому, що через те, що їй потрібно багато акумуляторів для електромобілів, у виробників, які співпрацюють з нею, залишається вкрай мало ресурсів для забезпечення потреб інших нужденних.

Джерело пояснило, що більшу частину електролітів та інших компонентів, необхідних для виробництва звичайних пальчикових батарейок, компанія Panasonic витратила на виконання замовлень Tesla, в результаті залишивши без елементів живлення тисячі і сотні тисяч людей по всьому світу.

Скептики скажуть, що електрокари Tesla продаються не так вже й добре, а новинка так і взагалі ледве-ледве сходить з конвеєрів по парі сотень штук в тиждень, а для забезпечення виробництва інших моделей цілком вистачає звичайних партій, поставки яких налагоджені протягом багатьох років. Але джерело впевнений, що все зовсім не так, адже недавно Tesla об’єдналася з SolarCity, почавши робити акумулятори PowerWall. На Gigafactory елементи живлення поставляє не тільки Panasonic, частенько доводиться вирішувати проблеми, звертаючись до LG, Samsung і японської Murata.

Серйозне звинувачення, яке, тим не менш, виглядає досить дивно, особливо на тлі повідомлень про щоквартальні збитки компанії Ілона Маска. Але якщо газета права, то куди саме Tesla діває всі ці батарейки? І, головне, навіщо? До речі, як на вас позначився дефіцит батарейок?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here