Якщо ви хочете зібрати велику ферму для Майнінг, завжди залишається ряд питань. Один з найпопулярніших звучить так: як швидко перевезти устаткування в інше місце? Вихід – споруда мобільного ферми, основою якої може стати звичайний вантажний контейнер, набитий під зав’язку обчислювальними потужностями, передавачем Wi-Fi і крутий системою охолодження. Вези, куди хочеться, став, де подобається, запускай агрегат і Майні біткоіни – саме так пропонують вступити хлопці з компанії Envion, які вже оголосили у себе на сайті про проведення ICO.

Сенс затії в тому, що контейнер можна засунути у вантажівку і відвезти туди, де електрика коштує копійки. Або вивезти агрегат на природу, зачепити до нього таку ж мобільну сонячну ферму, Майн, не платити за світло і радіти, отримуючи гігантський прибуток. Хлопці з Envion навіть зробили наочне демовідео про те, як їх винахід змінить життя Майнер, хлопців з Green Peace і благотворно позначиться на навколишньому середовищу – апарат можна зробити повністю екологічним за рахунок відновлюваної електроенергії.

Крім того, інвестувати в проект досить ризиковано, адже, як видно з таблиці, вклавши в проект 1000 доларів, вже через рік можна отримати назад 1610 доларів, а прибуток за п’ять років складе майже 18 тисяч з одного контейнера. Вклавши 50 тисяч баксів, через шість років можна стати мільйонером. А можна і не стати. Про це повідомляється внизу дрібним шрифтом. Так, всі розрахунки, представлені на сайті, засновані на імовірною прибутку, що становить певний відсоток, крім того, враховуються поточні ринкові тенденції, вартість обладнання і так далі.

Словом, інвестувати в такий проект – вкрай ризиковане заняття, адже прибуток можна і не отримати, так як на ймовірність виплати впливає дуже багато чинників.

Ой! Чи не зрослося. Вибачте. Ось і всі справи.

Проте ідея з контейнером, потужним охолодженням і мобільністю дуже хороша, тому в теорії ніхто не заважає ентузіастам зайнятися справою і створити щось подібне власними руками.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here