Судячи по патенту, який другий за величиною банк США подав днями, його керівництво замислюється про майбутнє криптовалюта, а ще про те, як зробити життя її великих власників простіше. Патент описує автоматизовану систему, яка допоможе компаніям конвертувати, продавати і робити кріптовалютние переклади, виводячи за підсумком звичайні гроші за внутрішнім курсом, який теж визначить ІІ.

Алгоритм, описаний в патенті, зможе конвертувати одну криптовалюта в іншу, грунтуючись на їх курсах і даних бірж. Клієнтська частина системи дозволить користувачам управляти своїми кріптовалютнимі заощадженнями, а дві сервісних частини відповідатимуть за обмінні процеси. В одній з них буде перебувати вихідна крипта, у другій же – та, що потрібна клієнтові в даний момент. Після проведення транзакції система самостійно «отсиплет» куплені за курсом монети клієнту в гаманець.

Для формування внутрішнього курсу система самостійно буде збирати інформацію з зовнішніх джерел, оцінюючи ризики операцій, що проводяться і обчислюючи сумнівні операції. Крім того, завдяки системі, корпоративні клієнти зможуть здійснювати міжнародні платежі в криптовалюта, на виході отримуючи переклад в потрібній їм крипті або в звичайній валюті, автоматично конвертувати по внутрішньому банківському курсу.

У патенті особливо наголошується, що система розрахована на корпоративних клієнтів, приватні особи в документі ніяк не фігурують. Коли саме Bank of America має намір реалізувати задумку і запустити цей корпоративний сервіс, не повідомляється.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here