Ігрова індустрія в особі проекту CryptoKitties продовжує використовувати до 13 відсотків всіх ресурсів мережі Ethereum, а вартість звичайної транзакції зросла до 0.45 доларів, тоді як ще трохи більше тижня тому така ж операція обходилася в частки цента. Здається, все вже ніколи не буде як раніше, з огляду на, що незабаром на блокчейне Ефіру запуститься ще одна гра – Decentraland. Але, якщо гра про котиків обмежувалася збиранням різних за ціною карток з котами, тут все трохи складніше. Decentraland – це справжній віртуальний світ, який запуститься вже 15 грудня і на початковому етапі запропонує учасникам купити в ньому LAND, віртуальні ж шматки землі.

За основу Decentraland розробники взяли ідею гри Second Life, яка з’явилася на ПК аж в 2003 році. Decentraland – це цілий віртуальний світ, що складається з ділянок 10х10 метрів, кожен з яких є унікальним токеном LAND, в якому містяться інформація про власника, координати самої ділянки і хеш файлу контенту. Другий токен буде служити для внутрішніх розрахунків між гравцями, і буде називатися MANA.

Перший аукціон з продажу LAND буде називатися «Терраформирование» і запуститься 15 грудня. Щоб взяти в ньому участь, потрібно поставити розширення Metamask або браузер Mist. Конкурс триватиме рівно тиждень – за цей час учасники зможуть придбати LAND і вкласти MANA в різні райони.

Початкова локація гри Decentraland називається Genesis City і складається з трьох кілець, об’єднаних єдиним центром. У внутрішньому кільці будуть проходити заходи і виставки. У другому кільці розмістяться доступні для продажу ділянки землі, які можна буде купити під забудову. Цікаво, що поверховість будівель поки ніяк не обмежена. Зовнішнє кільце віддадуть під різні райони, серед яких вже є «Місто Хакерів», «Світ Покемонів», «Маленька Індія», «Ліс» і багато чого ще. Список займає три сторінки.

Для будівництва власники зможуть звернутися до дизайнерів і фахівців в області 3D-моделювання з фріланс-платформи Ethlance, з якої розробники уклали договір. Перші 20 дизайнерів зможуть отримати винагороду в розмірі 1000 MANA або їх еквівалент в розмірі 50 доларів. Після терраформирования настане Залізний Вік, в якому з’явиться мультиплеер, чат і багато всього цікавого. Прототип віртуального світу можна побачити за посиланням в звичайному браузері.

Ті, хто збирається грати, напевно зможуть весело провести час, але перевантаження в мережі, викликані впровадженням нових ігрових платформ, навряд чи порадують інших користувачів, які містобудівним симуляторам на блокчейне віддають перевагу більш серйозні заняття.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here