Прихильники криптовалюта впевнені, що біткоіни нітрохи не гірше золота – так само надійний і в майбутньому зможе позмагатися з дорогоцінними металами в зручності. Ніхто не буде тягати з собою капшук, повний золотих злитків, і ножівку по металу, щоб в потрібний момент відпиляти шматочок золота і розплатитися їм за кавою. За допомогою біткоіни це можна зробити без проблем. Але що, якщо в світі повністю зникне Інтернет? Ця проблема криптовалюта теж не страшна – упевнений директор з досліджень CoinDesk Нолан Бауерле – якщо це трапиться, біткоіни впорається завдяки технологіям «старої школи».

Тестовий проект з передачі біткоіни-транзакцій без Інтернету був запущений в Фінляндії ще в 2014 році – тоді платежі вдалося провести по радіо. З космосу ж інформацію про транзакції може передавати супутник, який працює з сервісом Blockstream Satellite.

Ідея використання криптовалюта без Інтернету далеко не нова, тому обговорюється вже досить тривалий час не тільки власниками біткоіни, але і аналітиками, банкірами і економістами.

Але є і більш серйозні проблеми – зберігання даних. Бауреле радить не використовувати для зберігання хмара.

Тільки так, на його думку, можна буде пережити складні часи без втрат.

Обговорити останні дні і інші цікаві речі завжди можна в нашому славному телеграм-ЧАТИК.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here