Новий електричний вантажівка Tesla поступово продовжує залучати нових клієнтів. Автомобіль ще не випустили, проте великі торгові мережі їм вже зацікавилися і роблять поки невеликі, але дуже показові запити на його покупку. Зовсім недавно американська пивна компанія Anheuser-Busch зробила найбільше замовлення на 40 електричних тягачів Semi Truck. Однак уже сьогодні свій внесок в екологічну майбутнє вирішила зробити компанія PepsiCo – гігант виробництва безалкогольних напоїв і різних закусок, який зробив замовлення відразу на 100 електричних вантажівок.

Як відзначають в компанії, експлуатація подібних автомобілів може запропонувати відразу дві вигоди: екологічну та економічну. У першому випадку можна буде знизити обсяги викидів шкідливих речовин в атмосферу, а в другому – заощадити на паливних витратах і обслуговуванні.

Початкова вартість резерву Tesla Semi становила 5000 доларів. Зараз же необхідно внести передоплату у розмірі 20 000 доларів. Іншими словами, від цієї угоди банківський рахунок Tesla поповнився 2 мільйонами доларів. Якщо все замовлені PepsiCo вантажівки будуть оплачені в повній мірі (при ціні близько 150 000 доларів), то це принесе компанії 15 мільйонів доларів.

Агентство «Рейтер» з’ясувало, що електричні тягачі Tesla будуть використовуватися компанією в основному на коротких маршрутах.

На даний момент PepsiCo проводить аналіз найбільш оптимальних маршрутів для нових вантажівок Tesla і розглядає в якості найбільш ймовірних доставку різних видів своїх товарів всередині виробничого ланцюжка, додав О’Коннелл.

Представлений минулого місяця електричний тягач Tesla привернув увагу вже декількох великих гравців в логістичному секторі. Буквально через день після анонса велика американська торговельна мережа Walmart повідомила про попередні замовлення 15 вантажівок, трохи пізніше до них приєдналися такі компанії, як JB Hunt Transport Services, Ryder, DHL, а також канадська мережа супермаркетів Loblaw, теж оформили замовлення на кілька машин.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here