Японський конгломерат GMO Internet Group повідомив співробітникам, що з лютого 2018 року ці фірми зможуть отримувати частину своєї зарплати в криптовалюта. Згідно з новою схемою, співробітники зможуть замінити біткоіни суму від 88 до 881 долара з належної їм платні.

Першими виплати в біткоіни зможуть отримати співробітники підрозділу GMO Internet Co. Ltd, яке займається прокладкою інтернет-мереж і підтримкою інтернет-сервісів концерну. Але з часом частковий розрахунок за місяць в біткоіни зможуть отримати і решта працівників – всього в штаті компанії офіційно числиться понад 4700 чоловік.

Представники компанії впевнені, що такий підхід до видачі зарплати дозволить підвищити серед співробітників інтерес до цифрових монетам і підштовхне їх до більш глибокого вивчення криптовалюта і супутніх їй процесів.

Отримані ієни всі бажаючі зможуть обміняти на біткоіни за курсом, встановленим кріптобіржей компанії, – для цього в компанії вже встановили спеціальні кріптомати. Встановлений ліміт обміну – на BTC можна буде поміняти від десяти до ста тисяч ієн. Частина зарплати, що виплачується в кріптоваюте, буде надходити на гаманці співробітників одночасно зі звичайними грошима.

GMO намагається йти в ногу з часом, тому раніше концерн запустив власний майданчик для торгівлі криптовалюта. Крім того, його керівництво планує вкласти велику суму в Майнінг.

«Вставити свої два біткоіни» в дискусію про доцільність цього рішення можна в нашому телеграм-чаті.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here