Анонімність біткоіни, так само як і складності з його контролем, хвилюють уряди багатьох країн. Не стали винятком і депутати Європарламенту, турбується про те, що за допомогою криптовалюта теоретично можна фінансувати тероризм або відмивати гроші. Для того щоб взяти під контроль складні кріптовалютние процеси, депутати ЄС запропонували створити єдиний реєстр користувачів біткоіни, висловивши думку, що цей крок може частково вирішити зазначені вище проблеми.

Передбачається, що список буде складатися з тих людей, хто коли-небудь користувався послугами електронних бірж, обмінників, Майн криптовалюта або інвестував в неї. Крім того, було запропоновано ввести жорсткі рамки контролю для кріптобірж. Біржі, на їхню думку, могли б самостійно повідомляти куди слід про всіх підозрілих перекази грошей.

Для простоти контролю пропонується ввести для кожного гаманця універсальний ідентифікатор, прив’язаний до певного людині – так органи, які мають доступ до цієї бази даних, зможуть отримувати оперативну інформацію, ефективніше борючись з кібепреступностью.

У Росії, як і в деяких інших країнах, статус криптовалюта ще не визначений. Роботу над цим питанням президент Володимир Путін доручив закінчити до літа 2018 року.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here