Венчурний фонд Robert Bosch Venture Capital (RBVC) повідомляє, що недавно вклався в токени IOTA, випущені стартапом, що створює розподілену платіжну систему для Інтернету речей. Конкретна сума угоди не розголошується, але представники німецького виробника відзначають, що роблять серйозну ставку на Інтернет речей, тому вважають вклади в подомной підприємства повністю виправданими і далекоглядними.

Розробляється IOTA технологія пішла далі блокчейна. Згодом вона дозволить автономно і безпечно передавати мікроплатежі між різними пристроями. Зараз за допомогою технології IOTA вже відбуваються платежі – вона активно використовується для оплати парковки або зарядки електричних автомобілів. Співпраця з Bosch дозволить стартапу вийти на новий рівень, тому інвестиції в IOTA, яка провела в листопаді ICO, стали вигідним вкладенням – токени вже піднялися в ціні на 400 відсотків.

Зараз розробники технології зайняті вирішенням проблем, пов’язаних з безпекою платежів. За їхніми словами, тут вони як раз повністю покладаються на блокчейн. Крім вирішення питань безпеки, в IOTA займаються питаннями автоматизації пристроїв, розмірковуючи над тим, як навчити їх самостійно взаємодіяти один з одним у своїй «економічному середовищі». Реалізувавши поставлені перед собою завдання, розробники збираються розкрити потенціал Інтернету речей, зробивши його доступнішим і популярнішим – в цьому команді теж збирається допомогти RBVC, найнявши для роботи в компанії нових фахівців і промислових експертів.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here