Президент Білорусі Олександр Лукашенко підписав декрет «Про розвиток цифрової економіки», легалізував криптовалюта, Майнінг і використання технології блокчейна державними органами країни.

Згідно з документом, схваленим урядом і президентом, в Білорусі дозволили торгувати криптовалюта фізособам, які відтепер на законних підставах можуть зберігати її, змінювати на інші криптовалюта і звичайні гроші, купувати, заповідати, дарувати і добувати будь-які «монети». При цьому сам Майнінг оподатковувати не будуть.

Юридичним особам дозволили створювати і розміщувати власні маркери в Білорусі і за кордоном через резидентів Парку високих технологій, який ще називають місцевої Кремнієвої долиною. Юридичні особи відтепер зможуть здійснювати будь-які операції з цифровими активами через спеціальні сервіси і біржі.

Навесні Олександр Лукашенко прямо заявив про плани розробити закони, що регулюють видобуток, обмін і продаж криптовалюта. Крім того, він покладав великі плани на Парк високих технологій, зазначивши, що планує організувати в Білорусі розробку ІІ, створювати в країні системи безпілотного управління транспортом і активно розвивати діяльність кріптовалютних інвестиційних фондів.

Парку технологій надали цілий ряд різних пільг і привілеїв, спростивши для його резидентів порядок проведення розрахунків з використанням електронних грошей, знизили податки і дозволили брати на роботу іноземців без попереднього узгодження з контролюючими органами.

Відзначається, що поки повний текст постанови оприлюднено не було, але основні його положення оприлюднені.

Порадіти за білорусів, Олександра Григоровича і майбутнє Майнінг в сусідній державі можна в нашому затишному телеграм-ЧАТИК.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here