Схоже, виробників комп’ютерного «заліза» починає втомлювати метушня з 32- і 64-бітними операційними системами. Необхідність розробляти софт для кожної з двох версій відволікає від інших, набагато важливіших завдань і змушує витрачати дорогоцінний час розробників на непотрібні нікому 32-бітові версії програмного забезпечення. Так, на своєму офіційному сайті компаній NVIDIA повідомила, що в недалекому майбутньому відмовиться від підтримки 32-бітних операційних систем.

На офіційному сайті сказано, що підтримку 32-бітових операційних систем виключать, починаючи з версії драйверів 390. Виробник зазначає, що нові версії драйверів не будуть працювати на 32-бітних ОС, тому закликає відмовитися від їх використання для коректної роботи обладнання. Зміни торкнуться Windows 7, Windows 8, 8.1 і Windows 10, Linux і FreeBSD, тому всім, хто використовує графічні рішення від NVIDIA, продовжуючи «сидіти» на 32-бітних системах, рекомендується перейти на 64-бітові ОС найближчим часом.

Розробники відзначають, що критичні виправлення безпеки для 32-бітових систем продовжать виходити до січня 2019 року, після чого підтримка повністю припиниться.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here