Одна з найбільших торгових мереж Walmart не так давно запустила кілька проектів зі створення супермаркетів майбутнього. У них можна буде придбати потрібні товари без усіма «улюблених» атрибутів подібних закладів: черг, касирів і величезного скупчення людей біля полиці з потрібним товаром. Причому масове впровадження подібних технологій планується в самий найближчий час.

Першим цікавим проектом Walmart є Store No. 8, в рамках якого в Нью-Йорку запущений магазин, де можна здійснювати покупки за допомогою чатбот. З асортименту супермаркету в чатбот можна вибрати потрібні продукти, які будуть підготовлені спеціально для вас. Потім можна прийти і просто забрати все, що потрібно, при бажанні докупивши щось ще. У магазині буде працювати технологія розпізнавання об’єктів, яка покликана стежити за тим, що ви складаєте в сумку, після чого робот автоматично спише суму покупок з вашого рахунку.

Інший проект – стартап під назвою «Busy NYC Moms». Основною аудиторією цього магазину повинні стати багаті мами з Нью-Йорка і просто люди, у яких мало вільного часу для того, щоб ходити за покупками. Сервіс зможе відправляти клієнтам повідомлення з докладним описом товару, а для здійснення покупки потрібно буде просто відповісти на повідомлення. Крім цього, можна і самостійно направити запит на товар, що цікавить, про наявність чи відсутність якого клієнт буде проінформований. Потім буде достатньо лише оформити доставку.

Зараз сервіси працюють безкоштовно і на деякі повідомлення відповідають люди, але з часом чатбот стануть повністю самостійними, а сервіс буде працювати за передплатою. Про вартість послуги на даний момент нічого не повідомляється.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here