В останні півроку тільки й чути про те, як власники деяких веб-сайтів вбудовують в них програми-Майнер, які використовують потужності комп’ютерів відвідувачів для Майнінг. Раніше цим грішив піратський торрент Piratebay, потім підтяглися й інші великі ресурси. Нещодавно навіть мережа кав’ярень Starbucks звинуватили в тому, що одне з їхніх закладів використовує смарт-пристрої і ноутбуки відвідувачів для прихованого Майніг криптовалюта. На щастя, зовсім скоро всі, хто не хоче по неволі Майні незнайомим людям біткоіни, зможуть скористатися новим браузером Opera, в якому скоро з’явиться функція захисту від програм-Майнер.

Розробники повідомили, що Opera стане першим браузером, в якому буде реалізована захист від Майнер, вбудованих в сайти з метою використовувати комп’ютери користувачів для видобутку криптовалюта. Функція, що блокує діяльність програм-Майнер, називається NoCoin. Зараз вона знаходиться в розробці і доступна в збірці Opera 50 Beta RC, а зовсім скоро з’явиться і в стабільній версії Opera 50, яку планують випустити в січні 2018 року.

Один з найпопулярніших сервісів, що дозволяють власникам сайтів Майні за допомогою комп’ютерів своїх читачів, є Coinhive. Зараз він встановлений на тисячах сайтах, багато з яких просто були зламані, а власники досі так і не підозрюють, що працюють на благо хакерів.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here