Джерела в індустрії повідомляють, що Samsung Electronics оформила велику угоду на поставку чіпів з російською компанією Baikal, що спеціалізується на виробництві устаткування для Майнінг – пише idownloadblog.

Повідомляється, що підрозділ Samsung, що займається виробництвом чіпів, зовсім скоро почне поставки 14-нанометрових ASIC-чіпів для нового майнінгового обладнання, яке виробляє Baikal. Перша партія чіпів вже протестована, а масове виробництво планується почати вже в січні 2018 року.

Фахівці галузі відзначили, що Samsung зазвичай вважає за краще мати справу з гігантами індустрії, такими як Qualcomm або Apple, наприклад. А підписання подібних договорів з маловідомої російською компанією, що створює обладнання для видобутку криптовалюта, – абсолютно не в дусі Samsung.

Проте є в слух і раціональне ланка: Samsung цілком може об’єднатися з невеликим, але перспективним виробником обладнання для Майнінг, щоб потім просувати його продукцію в Південній Кореї, яка на даний момент є одним з п’яти найбільших кріптовалютних ринків.

ASIC – спеціалізовані пристрої, розроблені для видобутку криптовалюта, зазвичай для одного або декількох видів «монет», які, однак, можуть видавати набагато вищі показники при видобутку криптовалюта, ніж ферми на відкритих.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here