Невідомі вломщікі створили бота, який без відома може Майні криптовалюта Monero. Для поширення шкідливого коду використовується додаток Facebook Messenger, – сообщаеет TrendLabs.

Бот-майнер називається Digmine. Перші згадки бота вперше з’явилися в звіті TrendLabs, що стосується Південної Кореї. Потім він почав поширюватися і з’явився в Азербайжане, Україні, В’єтнамі, Таїланді, Венесуеллле і ряді інших країн. Судячи по швидкості розповсюдження даного вірусу, скоро він з’явиться багато де ще.

Бот Digmine працює тільки на деськтопной версії Facebook Messenger і міститься в файлі «video_xxxx.zip». Якщо його відкрити через Facebook Messenger, то він починає докачувати інші компоненти, необхідні для початку Майнінг Monero. Далі він встановлює в браузер Chrome розширення, через яке отримує доступ до облікових записів Facebook і передається далі.

Фахівці з TrendLabs повідомили Facebook про ситуації, що склалася, тому зараз соціальна мережа активно бореться з поширенням бота-Майнер.

Майні криптовалюта і нічого не підозрювати можна і іншими способами. Наприклад, багато сайтів інтернет-магазинів використовують потужності комп’ютерів своїх відвідувачів для видобутку криптовалюта. Раніше в Google Chrome виявили розширення для скорочення посилань, яке теж таємно видобувало Monero.

Не забувайте, що пошкодувати нещасних користувачів Facebook Messenger і поспілкуватися з кріптовалютнимі корифеями можна у нас в телеграм-ЧАТИК.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here