Марк Цукерберг опублікував на своїй сторінці пост, в якому повідомив, що зацікавлений у вивченні криптовалюта і способах їх інтеграції в найбільшу в світі соціальну мережу Facebook. За його словами, децентралізовані валюти мають великий потенціал і можуть дати звичайним людям нові можливості, якими було б нерозумно нехтувати.

Засновник Facebook зазначив, що Інтернет стає надмірно централізованою і майже повністю підконтрольний кільком великим компаніям, тоді як люди хочуть, щоб Інтернет був би більш децентралізованим – це дозволить збільшити вплив на нього з боку звичайних людей.

Цукерберг визнав, що навіть Facebook не працює так, як повинен був працювати на його початковим задумом, тому у користувачів складається враження, що соціальна мережа, навпаки, підсилює контроль над Інтернетом зі свого боку, дозволяючи корпораціям і урядам все більше впливати через Facebook на суспільство .

Цукерберг впевнений, що криптовалюта і блокчейн, так само як і інші сучасні технології захисту інформації, зможуть дати звичайним людям можливості, яких вони були позбавлені раніше – таким чином вони зможуть впливати на важливі суспільні події і висловлювати свою точку зору.

Запрошуємо обговорити цю та інші теми в нашому телеграм-чаті. Всіх, хто цікавиться технічною стороною блокчейна і способами видобутку криптовалюта, запрошуємо в чат для обговорення заліза. Відкрите, Асіка, проводка, вентиляція.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here